Ogarnij siebie

Kurs nie jest dodany do kategorii
Lista życzeń Pokaż ten kurs innym
Pokaż ten kurs innym
Page Link
Pokaż ten kurs innym

O kursie

Często wydaje nam się, że po obudzeniu czeka nas kolejny rutynowy dzień.

Głowa pełna celów i marzeń.

Kalendarz pełen kroków do wykonania, a na regale kolejne książki do przeczytania.

W social mediach, pełne strony inspiracji i motywacji.

Ale co z tego, jeżeli za tym nie idzie działanie?

Co takiego się dzieje, że znów idę spać bez zadowolenia i spełnienia? Co takiego się dzieje, że cały czas nie mam satysfakcji tylko zmęczenie?

Ciągłe uczucie uciekającego czasu i wydaje się, że wszyscy mają go więcej niż Ty.

Osiągają więcej niż Ty. Pragniesz zmiany, a jednak coś powoduje strach albo niemoc.

Masz wrażenie jakiegoś ciężkiego płaszcza, który powoduje, że rusza Ci się gorzej z miejsca.

A z drugiej strony do głowy przychodzą myśli, które powodują, że w ogóle nam się nie chce. Po co? Przecież to nie ma sensu. Próbował_am_em i co z tego? To samo z dietą, ćwiczeniami itd, itd.

Mija trochę czasu, a Ty znów się zapalasz i chcesz coś zrobić. Ale znów wpadasz w ten sam schemat. Z czego być może tym razem Twoja przeszłość odzywa się jeszcze bardziej i męczy Cię mocniej niż kiedykolwiek.

Dlatego wybierasz komfort i życie bez stawiania sobie wyzwań – przynajmniej nie takich, na jakie Cię stać.

A może tak i to zmienić? Może potrzebujesz doładować się siłą i ruszyć? I chcesz to zrobić porządnie, posiadając wsparcie? Bez bycia osądz_aną_nym?

TO DOBRY CZAS, ABY

ruszyć  z  miejsca  już  teraz

Jako przedsiębiorca, coach, terapeuta czy agent, zauważam wiele problemów, z którymi mierzą się ludzie, z którymi pracuję i działam. Wiele z tych schematów to już nasz nawyk, który możemy zmienić. Jesteśmy neuroplastyczni, więc możemy wypracować nowe sposoby działania i myślenia. W każdej chwili. Bez utrudniania sobie na każdym kroku. Bez wymówek. Bez jęczenia. Bez teorii – ale poprzez praktykę. Właśnie to chcę pokazać Ci poprzez ten kurs.

Zabierz się  do  działania

W module pierwszym posprzątamy to, co trzeba w Twojej głowie. Ułożymy Cię mentalnie. Nauczę Cię sposobu pracy nad sobą. Self-Coachingu, który możesz wykonać bez pomocy coacha. Krok po kroku pokażę Cię jak to zrobić, aby dotrzeć do źródła problemu, a nie tylko opisać jego symptomy. Nauczysz się czym jest drama emocjonalna, a czym jest fakt i jak nad tym pracować. W tym module przerobisz całkowicie swoje myślenie o sobie i o tym, co możesz zrobić. Otworzysz swoją głowę i siebie na nowe perspektywy działania i osiągania sukcesu. Bez strachu, wymówek, utrudniania sobie i zwlekania.

W tym module dowiesz się, jak kreować nowe emocje. Zauważ, że to emocje wpływają na to czy działasz, jak działasz, czy nie działasz i jakie wyniki osiągasz. Pokażę Ci na przykładach i praktyce, jak zarządzać swoim samopoczuciem, jak czuć się lepiej, jak się uspokoić i przede wszystkim jak czuć się w taki sposób w jaki chcesz się czuć! A za tym, zaczniesz osiągać nowe rezultaty i wyniki swoich działań.

W tym module nauczysz się o pewności siebie i podnoszeniu własnej wartości. Z zupełnie nowej perspektywy. Twoja pewność siebie i wartość siebie to jeden z czynników, który powoduje, że myślisz kiedy coś jest dla Ciebie możliwe lub nie. To Twoje ograniczenia, które sprawiają, że jesteś na takim poziomie jakim jesteś. A jeżeli nie czujesz obecnie zadowolenia – to może być jeden z ważniejszych modułów całego szkolenia, jakie obejrzysz.

W tym module opowiem Ci o pieniądzach i dostrajaniu się do nowych pułapów finansowych. Bez względu na to, czy pracujesz na etacie czy prowadzisz własną działalność OBEJRZYJ TEN MODUŁ I ZASTOSUJ MEGA PRACĘ DOMOWĄ. To ćwiczenie pokaże Ci nową perspektywę. Zrzucisz swoje mentalne walki finansowe i ten obszar przestanie być dla Ciebie wyzwaniem, a zamieni się w coś, o czym lubisz rozmawiać i nad czym z łatwością będziesz pracować.

Ten moduł pokaże Ci, jak czuć się lepiej z innymi. Co zrobić, aby budować autentyczność siebie, a przy tym gromadzić przy sobie tłumy wspierających ludzi, oraz podnieść relacje, które już masz na wyższy poziom. Pokażę Ci ćwiczenia oraz podam Ci przykłady ich zastosowania. Przestaniesz na siłę uszczęśliwiać siebie i innych, a nauczysz się jak współpracować i być z innymi. To proste. Oglądaj i wykonuj zadania – poprzez praktykę i działanie do wyników i osiągalnych rezulatów.

 • Kurs online „Wyznacz swoje cele bez zbędnego gadania” wartość 146zł
 • Nagranie jednego z moich kursów „Zbuduj swoją pewność siebie TERAZ” wartość 245zł
 • Do każdego modułu praca domowa, wskazówki, podpowiedzi i możliwość zadania pytania i uzyskania odpowiedzi
 • Aktualizacje materiału
 • Zniżka na wybrany kurs -20%
 • Zeszyty ćwiczeń do wybranych modułów

Dostęp do kursu

Zaraz po zapisaniu się otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów. Oglądasz i przechodzisz kurs we własnym tempie. Masz do niego dostęp na stałe, 24/7, z dowolnego urządzania. Dostęp do platformy uzyskasz w momencie opłacenia swojego zamówienia.

Nie zwlekaj. Zapisz się!

Zobacz cały opis kursu

Zawartość kursu

OGARNIJ SIEBIE

 • Moduł #1 – Praca mentalna nad sobą
  26:00
 • Moduł #2 – Samopoczucie
  25:31
 • Moduł #3 – Pieniądze – Zrzuć bzdury finansowe
  16:33
 • Moduł #4 – Pewność siebie
  27:27
 • Lekcja #5 – Co zrobić, aby czas przestał przeciekać przez palce?
  23:55