Codzienny coaching, szkolenia i praca rozwojowa? Coś jak Netflix, ale typowo pod rozwój osobisty, który dotyczy najważniejszych sfer i opiera się o działanie mózgu? Jasne - to tutaj.

Po pierwsze – to nie jest kolejny program, który proponuje dziwne procesy, afirmacje czy proste ćwiczenia. To program, który polega na pracy. Narzędzia oraz wiedzę tłumaczę, w łatwy sposób. Ale to, co istotne to ich wprowadzenie tego w działanie. Dlatego i tu przychodzę z pomocą. 

Będę krok po kroku obserwować Twoje postępy i to jak wdrażasz wiedzę w użytek i jakie są Twoje rezultaty. 

Poznasz narzędzia, których używam, aby pomagać klientom z ich oporami, lękami, zajadaniem, zapijaniem, brakiem motywacji, czy nawet stanami depresyjnymi, a także z ich biznesem.

Narzędzia, których będziesz używać pomogą Ci osiągnąć przede wszystkim rezultaty, a dobre i zdrowe nawyki i samopoczucie, będą pozytywnymi efektami dodatkowymi, które tutaj uzyskasz. Szczególnie jeżeli zdarzyło Ci się korzystać z programów lub czytać książki rozwojowe, albo dołączać do kursów, które nie przyniosły Ci efektów – chcę Ci pomóc zrozumieć dlaczego tak jest.

Najprościej: jak to działa?

Na platformie znajdziesz dostęp do szkoleń – comiesięcznego nowego zestawu szkoleniowego (film, zeszyt ćwiczeń oraz sesje online) + dostęp do biblioteki szkoleń – czyli miejsca, gdzie gromadzę moje kursy, ebooki i inne materiały, które tworzę. Dostęp do nich masz w ramach członkostwa – od razu po dołączeniu! (Plus do wszystkich aktualizacji).

Zaraz po dołączeniu możesz korzystać ze wszystkich dostępnych na stronie materiałów, filmów, szkoleń, kursów, ebooków, nagrań, materiałów drukowanych itd. Wszystko jest dostępne od razu. 

Pracujesz w swoim tempie. W każdej chwili możesz zapisać się na indywidualny coaching albo dołączyć do sesji online, które odbywają się kilka razy w miesiącu.

W Twoim członkostwie otrzymujesz dodatkowo:

PRYWATNY COACHING

2 sesje coachingowe, które poprowadzę z Tobą w trakcie każdego miesiąca

CO MIESIĄC NOWE SZKOLENIE

Co miesiąc otrzymasz dodatkowy film, zeszyt ćwiczeń i materiały do pracy

BIBLIOTEKA

Miejsce gdzie znajdziesz dostęp do dodatkowych kursów, nagrań, zapisów ze szkoleń, ebooków i innych

SZKOLENIA LIVE ONLINE

Tygodniowe szkolenia live, które prowadzę online

BONUSY

Coaching pisemny, miesięczne behind-the-scenes, i wiele więcej - zawsze dokładam więcej niż sam myślę

Jakie przykładowe tematy będą poruszane podczas programu?

 • Przerobienie swojej mentalności finansowej – czyli praca nad oporami oraz problemami związanymi z zarabianiem i posiadaniem pieniędzy
 • Zajadanie, zapijanie, zapracowywanie i szukanie fałszywego komfortu
 • Asertywność emocjonalna oraz praca nad dojrzałością emocjonalną
 • Efektywność, prokrastynacja i zarządzanie sobą w czasie, czyli jak dzięki ćwiczeniu, które wykonasz w godzinę, zyskać przynajmniej 5 godzin tygodniowo?
 • Zarządzanie swoimi emocjami i praca nad nimi, w celu pozbywania się lęków, nieprzyjemnych stanów emocjonalnych, oporów przed działaniem
 • Wyznaczanie i osiąganie celów, poprzez sprawdzony system, dzięki czemu zrealizujesz cele z lekkością, spokojem i łatwością, bez zbędnych wymówek i marnowania czasu
 • Tworzenie i utrzymywanie zdrowych nawyków, motywacji oraz zaangażowania
 • Budowanie wiary i pewności siebie, w zdrowy sposób
 • Budowanie spokoju i świadome zarządzanie swoim myśleniem oraz emocjami, aby generować oczekiwane rezultaty
 • Podwajanie swojego biznesu
 • Sprzedaż, biznes, przywództwo

Zaczniesz działać od razu

Zaraz po zapisaniu się, otrzymasz dostęp do platformy oraz instrukcję, jak się na niej poruszać. Jest ona bardzo prosta, ale chcę mieć pewność, że wiesz, gdzie czego szukać. 

Od razu możesz przejść do pierwszego szkolenia i zapisać się na sesje indywiudalne. Sprawdzisz także kalendarz wydarzeń i otworzysz bibliotekę materiałów, gdzie znajdziesz wspomniane wcześniej książki, kursy i ebooki.

Program działa na zasadzie miesięcznej, więc możesz zostać tyle ile chcesz. Mam nadzieję, że spędzisz z nami dużo czasu, rozwijając się wspólnie z innymi uczestnikami. 

Wszystko razem i jak się zapisać i ile to kosztuje?

 • Nowe szkolenia co miesiąc
 • Natychmiastowy dostęp do Biblioteki Szkoleń
 • Sesje w grupach – godzinne, dodatkowe szkolenia 2x tygodniu: Będę prowadzić coaching na żywo, uczyć dodatkowych narzędzi, materiałów i odpowiadać na Wasze pytania
 • Coaching pisemny – masz dostęp do kontaktu ze mną 24/5 – codziennie możesz zadać dowolne pytanie, anonimowo i odpowiem na nie, w specjalnej zakładce, którą zobaczysz na platformie po zalogowaniu się
 • 2x 35 minut sesji indywidualnych co miesiąc
 • BONUS: Dostęp do dodatkowych kursów, które oferuję!
 • BONUS: Dodatkowe ebooki, książki i materiały, które napisałem i stworzyłem 
 • BONUS: Behind the scenes: Każdego miesiąca opublikuję dodatkowy film – od kuchni, gdzie zobaczysz moją pracę nad sobą, oraz to jak działam biznesowo. Coś w rodzaju vloga, który zawiera wiele inspiracji
 • BONUS: Dostęp do aktualizacji programu

WSZYSTKO RAZEM:

 • Co miesiąc otrzymasz dostęp do nowego szkolenia, zeszytu ćwiczeń, będziesz brać udział w sesjach indywidualnych oraz grupowych szkoleniach, coachingach i warsztatach
 • Będziesz korzystać z innych dostępnych szkoleń, materiałów, ebooków i kursów, które stworzyłem
 • Codziennie możesz zadać pytanie lub poprosić o pisemny coaching
 • Do wszystkich nagrań możesz wracać kiedy chcesz! Tak długo, jak jesteś członkiem, masz dostęp do wszystkich materiałów – bez dodatkowych kosztów
JAK SIĘ ZAPISAĆ I ILE TO KOSZTUJE?
Wystarczy, że klikniesz przycisk na dole strony „ZAPISUJĘ SIĘ – ZOBACZ OPCJE”,  wybierzesz czas trwania członkostwa, wypełnisz formularz i opłacisz zamówienie. Twoje konto zostanie założone, a pozostałe detale otrzymasz na email. 

Inwestycja miesięczna to 59zł/miesiąc. Możesz od razu zapisać się na dłużej, albo płacić co miesiąc. Ps. nie pobieramy automatycznie z Twojej karty – chyba, że tak będziesz chcieć. 

Dlaczego taka cena?

Uważam, że rozwój powinien być dostępnych dla wszystkich. Jednak z inwestycją w program idzie ciekawość oraz większe zaangażowanie. Nie musisz opłacać biletów na szkolenia, biletów na pociąg, paliwa, czy sali szkoleniowej i odpadają też inne koszta. 

Dołącz i działaj od razu!

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście. Znajdziesz tutaj narzędzia do tego, aby pracować nad dowolnym tematem. 

Pracujesz we własnym tempie. Materiały miesiąca są przygotowane tak, aby zajęły Ci one maksymalnie do 30 minut dziennie (obejrzenie i wykonanie ćwiczeń). Proponuję codzienną pracę i dyscyplinę, aby wyciągnąć z programu jak najwięcej.

Oczywiście. Zapisz się po prostu za sesję, którą otrzymujesz w ramach członkostwa.

Jasne. Zapraszamy Cię w dowolnym momencie!

Tak. Wszystkie nagrania, szkolenia itd., są zapisywane i każdy z uczestników ma i będzie miał do nich zawsze dostęp.

Płatności są proste, możesz opłacić miesiąc, dwa miesiące, kwartał, pół roku, albo rok. Jeżeli płacisz, co miesiąc: wyślemy Ci przypomnienie, że członkostwo wygasa i potrzebujesz je opłacić, jeżeli chcesz mieć dostęp do materiałów. Podobnie z innymi opcjami płatności.

Dostęp otrzymujesz natychmiastowo w momencie zapisania się.