Materiały do pobrania

25 pytań do odkrycia siebie

25 pytań, które pomogą Ci lepiej siebie poznać i dokładniej odkryć poszczególne elementy Twojej osobowości. Poznaj swoje zasoby, schematy, nawyki i mechanizmy obronne.

5 codziennych porannych ćwiczeń mentalnych

Pobierz jeżeli chcesz dobrze zacząć swój dzień z pomocą 5 ćwiczeń. Potrzebujesz ok 15 minut każdego poranka, aby je zastosować.

Ebook: Ogarnij to!

Opisuję w nim najważniejsze elementy, które wpływają na ludzi, które powodują tendencje do zwlekania, braku realizowania swoich celów, niskiej wartości i pewności siebie oraz ciągłego wpadania w schematy. 

Najskuteczniejsza technika oddechowa spokój medytacja relaks ukojenie skuteczna medytacja medytacja na wyciszenie technika oddechowa oddech technika

Technika Oddechowa

Odpowiednia proporcja wdechu i wydechu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i wysyła do mózgu sygnał „brak zagrożenia” – dzięki temu uspokajasz się. Pobierz audio i zobacz jaka to technika!

Przetransformuj swoją historię pieniędzy

Rozpracuj swoje negatywne przekonania o finansach. Naucz się transformowania myślenia i zacznij osiągać kolejne ambitne cele.

Kursy i wyzwania email

5 dni wellness & rozwoju i osiągania

Podczas tego 5 dniowego wyzwania, codziennie otrzymasz email z zadaniami do wykonania, które pomogą Ci zadbać o swój spokój, lekkość, cele i zdrowe nawyki.