Kawiarnia Coachingu
"Self-Care & Work"

Witaj w Kawiarni Coachingu. Tutaj zajmujemy się rozwojem osobistym oraz biznesowym. Nasze tematy działają w wielu obszarach. Od social media, po zajadanie czy zapijanie. Pracujemy efektywnie. Podejmujemy działania. Budujemy swoją odwagę, oraz wewnętrzny ład. Przystąp do działania od razu. Oglądaj szkolenia w bibliotece szkoleń!

Szkolenie Wstępne

Obejrzyj zestaw szkoleń wstępnych, aby zrozumieć naszą metodę pracy nad sobą. Pobierz nasze podstawowe narzędzie, dokładnie obejrzyj jak ono działa i zacznij działać od razu!

Nawigacja po kawiarni coachingu

Pytania i odpowiedzi

W zakładce Biblioteka Szkoleń znajdują się kategorie szkoleń. Wystarczy kliknąć na interesującą kategorię i przejść do szkoleń.

Raz na 2 tygodnie możesz zapisać się na coaching z Krystianem. Jeżeli nie możesz przyjść i nie zgłosisz tego szybciej niż 24h Twoja sesja przepada. Sesję przenieś anulując termin w mailu oraz wybierając nowy termin w kalendarzu. 

Pytanie nad czym najbardziej chcesz pracować. Zobacz dostępne kategorie i wybierz coś!

Jak tylko się pojawiają 😉 Zdarza się, że codziennie dodaję materiały, które niekoniecznie są szkoleniami, ale np. czymś do czytania czy pobrania. Sprawdzaj bibliotekę szkoleń oraz email. Wysyłam newsletter, gdy pojawiają się nowe szkolenia. Pamiętaj! Wszystkie maile wysyłam z kontakt@krystianwyszomirski.com – dodaj go do listy kontaktów, aby niczego nie przegapić!

Taki program jest w trakcie wdrażania. Natomiast do czasu, gdy on się stworzy oferuję coś innego. Za każde 2 polecone osoby, które zapiszą się przynajmniej na 2 miesiące, oferuję Ci dodatkowy miesiąc członkostwa gratis.

Niektóre są sprzedawane osobno, sprawdź zakładkę „PACZKI” oraz „KURSY” na menu głównym na stronie www.krystianwyszomirski.com 

Jeżeli chcesz zawodowo pracować tymi metodami, dla zachowania najwyższej jakości treści i przekazu proponuję Ci Certyfikację Wellness Coach: https://krystianwyszomirski.com/oferta-certyfikacja-wellness-coaching/