Mów mi Krystian

Po przejściach z nerwicą, atakami paniki i całkowitym brakiem pewności siebie, stwierdziłem, że chcę wspierać innych w tym, aby pozbywali się lęków i budowali doskonałe samopoczucie, a przy tym, realizowali swoje cele prywatne jak i zawodowe. 

Moją misją jest stworzyć miejsce, które poprzez praktykę, narzędzia, wartości i współpracę wspiera w tym innych. Dlatego prowadzę Kawiarnię Coachingu Online i całą markę, którą z chęcią tworzę.

Jak to się zaczęło?

Od kiedy tylko pamiętam, interesowałem się psychiką człowieka oraz tym, jak zachowują się ludzie. Jako mały chłopiec zawsze zadawałem dużo pytań – co zostało mi do dziś. “Dlaczego?”, “A czemu tak?!”.

I też jak zawsze interesowało mnie wiele rzeczy na raz. Od psychologii po sztukę, śpiew. Ale brak siły i lęki, przeszkadzały mi w realizowaniu tych pasji i zainteresowań.

Szukając odpowiedzi na pytanie, dlaczego co noc budzę się z drgawkami, przerażony, zalany potem z potokiem myśli, które nie dają mi spokoju natknąłem się na wiele książek rozwojowych. 

I w końcu, w wieku 13 lat gdy usłyszałem po raz pierwszy, że to co mi się dzieje to psychosomatyczne objawy nerwicy lękowej i nerwicy natręctw, od razu przystąpiłem do szukania jak sobie z tym poradzić. Zacząłem pytać – co to jest i jak to działa.

Odskocznią dla mnie był blog. Pisanie swoich przemyśleń. Zacząłem wstawiać zdjęcia, które robiłem z przyjemności amatorsko. Pokazałem je komuś z rodziny, kto jest fotografem i usłyszałem “Twoje zdjęcia są bez sensu, są bez tematu” – i tym samym w smutku usunąłem wszystko, co napisałem i stworzyłem, czując się po raz kolejny beznadziejnie.

Jazda autobusem była dla mnie uciążliwa. Moje myśli powodowały to, że nie mogłem jeść w miejscach publicznych, bo bałem się, że wszyscy będą się ze mnie śmiać z tego, co jem. Ciągłe powracające myśli powodujące lęk towarzyszyły mi cały dzień. Ciągła potrzeba snu, brak energii do działania był normą.

Self-help, coaching i rozwój osobisty przyszły na start. Standardowo – Brian Tracy! Dzięki temu nauczyłem się świadomie zarządzać swoimi emocjami oraz swoim myśleniem. Zrozumiałem, jakie mechanizmy stoją za naszym działaniem, lub ich brakiem. 

Opanuj swój mózg, emocje, traumy i biznes, zanim one opanują Ciebie.

Pracowałem nad sobą poznając co raz to nowe sposoby i narzędzia, dokładnie przyglądając się temu, co wpływało na mnie najlepiej. Czytając artykuły i poznając więcej badań prowadzonych przez uniwersytety i grupy badawcze zajmujące się tematem psychiki człowieka oraz zaburzeń, stresów czy lęków, poznawałem co raz dokładniej fundamentalne przyczyny złego samopoczucia. A poprzez pracę nad sobą, mogłem zobaczyć, jak postępuje zmiana.

Zacząłem bardziej interesować się myśleniem, emocjami, mózgiem i zrozumieniem, co i jak w tej maszynie działa.

Na podstawie swoich doświadczeń i pracy z klientami oraz wieloma kursami i godzinami poszukiwań zacząłem tworzyć własne narzędzia do pracy nad sobą, do pozbywania się lęków, polepszania swojego samopoczucia i obserwowania swoich myśli – aby to, co negatywne w nas przestawało mieć nad nami kontrolę. Stąd moja dywizja – opanuj swój mózg, emocje, traumy i biznes, zanim one opanują Ciebie. 

I w końcu poszło

Zacząłem szukać dalej, dzięki czemu podszedłem do wielu kursów oraz poszerzania swojej wiedzy z zakresu marketingu i przedsiębiorczości, przekuwając każdą poznaną rzecz w praktykę. Testują i działając. 

Po czasie zacząłem pisać bloga, pisząc o tym, co robię. Okazało się, że są zainteresowani. Poprosili o szkolenie online, które wykonałem. Wtedy zaczęli zapisać się na sesje indywidualne. I tak się to zaczęło. 

Prowadziłem sesje coachingowe online, a następnie szkolenia stacjonarne w Polsce i Anglii. Potem pojawił się kolejny przełom – Psychobiologia Subkomórkowa, która pomogła mi zrozumieć źródło i pochodzenie wszelkich negatywnych odczuć fizycznych oraz emocjonalnych, a także tematykę traum i fundamentów zmian w naszej psychice.

Rozpocząłem budowę swojego biznesu online edukując się z zakresu marketingu, budowania własnej marki i tworzenia kursów online. Dzięki temu skutecznie mogę pokazać innym dzisiaj, jak pracować nad sobą, a zainteresowanych nauczyć jak zbudować swój własny biznes, w którym z radością wspieram innych. 

Działając w obszarach Wellness – pokazuję jak harmonizować życie z pracą, jak zadbać o swoje nawyki i zdrowie.

W obszarach Life Coachingu – jak zadbać o swoją przyszłość i świadomie zarządzać swoimi emocjami, myślami, reakcjami i wynikami. Jak budować coś nowego, stabilnego, silnego i jak osiągać sukces.

W obszarze Psychobiologii – Jak rozprawić się z emocjami, traumami i przeszłością. Jak naprawić to, co nie działa, jak uleczyć to, co przeszkadza, aby w teraźniejszości działało się lepiej.

W przedsiębiorczości – od marketingu, przez budowę stron internetowych i sklepów, aż po leje sprzedażowe i cały marketing i wygląd marki.

To moje umiejętności i talenty, które staram się realizować tak dobrze jak mogę.

Prowadzę bloga oraz podcast z kawą mu do twarzy. A najczęściej tworzę nowe programy i kursy do Kawiarni Coachingu – gdzie dzieje się najwięcej. Kilka razy w roku oferuję program Coach Online, który jest intensywnym programem rozwojowym, który można ukończyć także z certyfikatem – jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą narzędziami, które oferuję.