Mów mi Krystian

Jestem edukatorem, praktykiem terapii psychobiologii subkomórkowej i przedsiębiorcą. Prowadzę bloga i podcast. A jak pytają czym się zajmuje to… pomagam ludziom opanować ich myśli, emocje, pomysły i biznes, zanim one opanują ich.

Do działania najlepsza dla mnie jest kawa latte z mlekiem owsianym, nie mówiąc o dobrej książce i muzyce. A o wiolonczeli to nawet nie będę zaczynać, bo nie skończę!

Zawsze chciałem połączyć swoją pasję do sztuki i fotografii z pracą, którą będę wykonywać

Okazało się, że nie muszę daleko szukać, a wystarczyło trochę tupetu, albo odwagi – jak kto woli. Kiedy dostałem aparat, zacząłem robić zdjęcia, a przy tym cały czas marzyłem o posiadaniu własnego bloga. Zdjęcia i pisanie o nich było idealną terapią dla mojej nerwicy lękowej, która nie dawała mi spać po nocach. Budząc się każdego dnia w stresie, z agresją i brakiem akceptacji siebie, szukałem sposobu na polepszenie tego, jak się czuję.

Fotografia oraz czytanie książek było tym, co pomagało mi działać i wspierało mnie. Szukałem różnych metod pracy nad sobą. Gdy coś działało – z uporem maniaka mówiłem o tym innym, pisałem. 

Okazało się, że jest wiele osób takich jak ja, które miało te same problemy, dzięki temu zacząłem prowadzić pierwsze szkolenia online, a później szkolenia stacjonarne. Tym samym, rozwijając się dalej – zacząłem pracę z innymi – i tak rozpoczął się coaching. Stworzyłem swoją stronę, zacząłem sprzedawać kursy i szkolenia. Zauważyłem jednak, że sukcesy czy to, co robię nie poprawia mojego samopoczucia. Właśnie wtedy podjąłem się terapii i trafiłem na psychobiologię subkomórkową – metodę, której dzisiaj jestem praktykiem i terapeutą.

W swoim biznesie wykorzystuję znane mi moje talenty. Od marketingu, przez fotografię, aż po sprzedaż, terapię i coaching. Od zawsze miałem wiele pasji. Wiedziałem, że mogę je połączyć. Nie słuchałem, gdy ktoś mówił „zdecyduj się na coś”, bo nasze zasoby i talenty po prostu są – faktem, nie trzeba myśleć, który z nich wykorzystać, jeżeli masz świadomość wielu.

Nie pasowało mi konwencjonalne podejście do biznesu czy marketingu, więc zacząłem tworzyć wszystko na swoich zasadach i na swoim sposobie myślenia. To pozwoliło mi w końcu zrozumieć kolosalną różnicę między opinią i faktami. Stałem się krytycznie myślący.

Tym samym głębiej zacząłem pracę nad sobą. Lęki były tak absurdalne, że co noc budziłem się z atakiem paniki, objawami grypy żołądkowej, a przy tym wstydziłem się zjeść bułkę w busie, bo zastanawiałem się, co powiedzą o mnie inni. Nerwica, lęki oraz kto wie, co jeszcze dawało się we znaki – psychicznie, a tym samym moje zdrowie zaczęło upadać.

Zacząłem zajadać emocje. Potrafiłem nie jeść obiadu, ale w ukryciu zjeść kilka tabliczek czekolady i zapić to colą. Wiedziałem, że długo tak nie mogę, więc szukałem rozwiązania – skorzystałem z terapii, którą dziś prowadzę, a jest to psychobiologia, a była to jednocześnie najgłębsza oczyszczająca praca nad soba, którą poczyniłem. 

Teraz jest czas na działanie i kreatywność

Stąd zacząłem odkopywać i przepracowywać swoje przekonania oraz świadomie budować swoje samopoczucie. Pomyślałem sobie, że kreatywność i umiejętne korzystanie z zasobów, które mamy jest tym, co wpływa na działanie. Nie trzeba robić wszystkiego na sztywno, ani być poprawnym w każdej sferze – bo ktoś tak kiedyś powiedział.

Zacząłem kreować swoje podejście i na tej podstawie budować swój biznes. A do tego potrzebowałem laptopa no i oczywiście kawy – bo jak wiesz, to coś, co mam zawsze pod ręką. Zbudowałem biznes online – coaching, grafika, terapia oraz marketing. To, co napędza mnie na bardziej to praca z innymi, w kierunku ogarnięcia mentalnego bałaganu, traum, myśli, emocji oraz ich biznesu. Łącząc to, co potrafię w różne sposoby uczę tego innych. Musi być fajnie. Musi być zabawnie. Musi być praca. Musi być kreatywnie. Tego uczę i to pokazuję.

Teraz uczę  tego innych – jestem edukatorem z zakresu marketingu online. Prowadzę terapię oraz szkolę coachów. Prowadzę kursy oraz szkolenia online. A przy tym spełniam się dalej artystycznie. Niebawem otwieramy Teatr oraz agencję aktorską. 

Prowadzę certyfikację coachingową.

Prowadzę terapię. Uczę innych marketingu. 

Buduję kursy i szkolenia.

Piszę kolejną książkę i ebooki. Prowadzę bloga, a zaraz rusza podcast!

A swoje pasje fotograficzne i malarskie realizuję, po części jako hobby a po części, jako biznes. 

TO CZAS NA CIEKAWOSTKI

Jeszcze trochę o mnie