Psychobiologia Subkomórkowa
dawniej WHH (Whole-Hearted Healing®)

Praca z objawami emocjonalnymi na poziomie psychologicznym oraz ich skutkami fizycznymi, która opiera się o model Komórki Pierwotnej. To sposób uzdrawiania traum epigenetycznych, jak również innych zjawisk, które określamy przypadkami subkomórkowymi. Praca tą metodą daje stałe efekty. W skrócie, raz zleczony problem nigdy nie powraca. Upewniamy się, że tak jest dzięki specjalnej sesji dodatkowej.

Jak działa taka sesja?

Na początku ustalamy nad jakim problemem chcesz pracować. Ustalimy nad jakimi objawami lub nad jaką sytuacją np. z przeszłości, która do dziś ma na Ciebie wpływ, będziemy pracować. Inaczej mówiąc, ustalamy cel sesji lub dłuższej pracy*.  W znacznej większości wystarczy jedna sesja, aby wyeliminować problem.

Podczas pracy działamy na objawach. Nie pytam Cię o szczegóły historii. Nie jest to „rozmowa”, ale faktyczna praca na objawach traumy oraz możliwych przypadków subkomórkowych. Te sesje mają dostarczyć Ci rezultat.

Zbadamy subiektywną skalę odczucia, czyli wpływu emocjonalnego, (SUDS), która pozwoli nam sprawdzać postępy naszej pracy nad Twoimi objawami, wyzwaniami czy problemem. Podczas i po pracy sprawdzamy redukcję skali. To nasz mierzalny i namacalny sposób sprawdzenia postępów sesji.

Przed rozpoczęciem pracy, otrzymasz krótki formularz, dzięki któremu lepiej Ciebie poznam, a tym samym jeszcze skuteczniej przygotuję się do sesji z Tobą.

Istnieje również możliwość ustalenia dłuższej pracy, celem rozpracowania większego problemu, z którym się mierzysz. Sposób pracy możemy omówić podczas darmowej 25 minutowej sesji online. 

Praca podczas sesji metodą Psychobiologii Subkomórkowej

Przed rozpoczęciem pracy zapraszam Cię na 25 minutową darmową sesję.

Praca metodą Psychobiologii Subkomórkowej opiera się na dosłownym leczeniu objawów. Na podstawie diagnozy, którą wykonujemy już w pierwszych minutach spotkania, dopasuję zestaw technik, którymi będziesz pracować.

Na bieżąco będę sprawdzać, co się dzieje, dbając o Twój komfort i jednocześnie pilnując tego, aby problem został uzdrowiony, poprzez pytania będę badać Twój postęp pracy.

Będę prowadzić Cię krok po kroku po wszelkich technikach, które będziemy stosować. Taka sesja trwa zazwyczaj do 60 – 90 minut.  

Po każdej sesji następuje tzw. Sesja sprawdzająca, która odbywa się w przeciągu 7 dni od poprzedniej. Na takiej sesji sprawdzimy, czy objawy nad którymi pracowaliśmy zniknęły, lub dokończymy pracę – jeżeli cokolwiek zostało jeszcze do zrobienia.

Przykładowe tematy pracy (nie wszystkie są wymienione):

 • Napięcia emocjonalne, stres, odczucie ścisku w ciele
  • Pracujemy nad wszelkiego rodzaju stanami emocjonalnymi, które powodują dyskomfort. Mogą one wynikać z sytuacji, które wydarzyły się kiedyś w życiu klienta, lub są sytuacjami bieżącymi.
 • Bóle fizyczne, które nie maja „logicznego” wytłumaczenia
 • Traumy epigenetyczne – schematy działań, sytuacji, myślenia, emocji, które są szablonem zaciągniętym od naszej rodziny
  • Rodzaj traum, który w odczuciu jest „bardzo personalny”. Mamy wrażenie, że od zawsze tak mamy, tak funkcjonujemy. Praca z tego typu przypadkiem pomaga w osiągnięciu stanu spokoju i lekkości.
 • Odczucie utknięcia, strach przed ruszeniem i działaniem
 • Praca nad pewnością siebie
 • Nagłe obezwładnienie typu „potrafiłem/łam to kiedyś, a teraz jakby ktoś mi umiejętności powyłączał”
 • Nielogiczne przekonania i asocjacje ciała
 • Wewnętrzny krytyk i „gadatliwa” głowa, powtarzające się negatywne myśli i schematy działania
 • Problemy w komunikacji z innymi, napięcia w relacjach, sprzeczki w miejscu pracy
 • Odczucia ciężkości i zwlekania, gdy dochodzi do rozwoju, pracy nad celami
 • PTSD (Post Traumatic Stress Disorder) – wyleczenie sytuacji, które zdarzyły się w dowolnym momencie życia klienta, a do dziś mają negatywny wpływ na jego funkcjonowanie
 • Odzyskiwanie pozytywnych odczuć i stanów emocjonalnych z przeszłości (tzw. Odzyskiwanie utraconego stanu szczytowego)
 • Objawy stanów depresyjnych

Zapisz się na darmową 25 minutową sesję i dowiedz się więcej.

Wybierz datę, godzinę, uzupełnij swoje imię i nazwisko oraz email – pozostałe szczegóły sesji i link do Zoom, otrzymasz na podany przez siebie adres email.