Psychobiologia Subkomórkowa

Innowacyjna terapia która opiera się o model Komórki Pierwotnej. To sposób uzdrawiania traum epigenetycznych, napięć fizycznych i emocjonalnych, jak również innych zjawisk, które określamy przypadkami subkomórkowymi. Praca tą metodą daje stałe efekty. W skrócie, raz zleczony problem nie powraca. Upewniamy się, że tak jest dzięki specjalnej sesji dodatkowej. 

Efektem dodatkowym tego rodzaju terapii poza pozbyciem się napięć emocjonalnych oraz nieprzyjemnych reakcji ciała, a także uzyskanie spokoju, wyciszenia oraz uczucia lekkości na końcu sesji. To sygnał tego, że nasza praca została dopięta. Automatycznie znikają napięcia oraz negatywne reakcje emocjonalne, które były obecne podczas pracy nad problemem.

Dodatkowo klient, który przeszedł przez sesje może zauważyć natychmiastowe zmiany w swoim nastroju, samopoczuciu, a jeżeli problem był bardzo głęboki, to także funkcjonowaniu w teraźniejszości. Klient zauważy, że zupełnie inaczej reaguje w sytuacjach, które były dla niego problemem, lub przestanie zauważać te problemy.

Jak działa taka sesja?

Na początku ustalamy nad jakim problemem chcesz pracować. Ustalimy nad jakimi objawami lub nad jaką sytuacją np. z przeszłości, która do dziś ma na Ciebie wpływ, będziemy pracować. Inaczej mówiąc, ustalamy cel sesji lub dłuższej pracy*. 

Podczas pracy działamy na objawach. Nie pytam Cię o szczegóły historii. Nie jest to terapia polegająca na “rozmowie”, ale faktyczna praca na objawach traumy oraz możliwych przypadkach subkomórkowych. Te sesje mają dostarczyć Ci rezultat.

Zbadamy subiektywną skalę odczucia, czyli wpływu emocjonalnego, (SUDS), która pozwoli nam sprawdzać postępy naszej pracy nad Twoimi objawami, wyzwaniami czy problemem. Podczas i po pracy sprawdzamy redukcję skali. To nasz mierzalny i namacalny sposób sprawdzenia postępów sesji.

Przed rozpoczęciem pracy, otrzymasz krótki formularz, dzięki któremu lepiej Ciebie poznam, a tym samym jeszcze skuteczniej przygotuję się do sesji z Tobą.

* Istnieje również możliwość ustalenia dłuższej pracy, celem rozpracowania większego problemu, z którym się mierzysz. 

Praca podczas sesji metodą Psychobiologii Subkomórkowej

Praca metodą Psychobiologii Subkomórkowej opiera się na dosłownym leczeniu objawów. Na bieżąco będę sprawdzać, co się dzieje, dbając o Twój komfort i jednocześnie pilnując tego, aby problem został uzdrowiony, poprzez pytania będę badać Twój postęp pracy.

Będę prowadzić Cię krok po kroku po wszelkich technikach, dokładnie je tłumacząc, oraz monitorując ich działanie. Taka sesja trwa zazwyczaj do 60 – 90 minut.  

Po każdej sesji następuje tzw. Sesja sprawdzająca, która odbywa się w przeciągu 7 dni od poprzedniej. Na takiej sesji sprawdzimy, czy objawy nad którymi pracowaliśmy zniknęły, lub dokończymy pracę – jeżeli cokolwiek zostało jeszcze do zrobienia.

Przykładowe tematy pracy (nie wszystkie są wymienione):

 • Napięcia emocjonalne, stres, odczucie ścisku w ciele
  • Pracujemy nad wszelkiego rodzaju stanami emocjonalnymi, które powodują dyskomfort. Mogą one wynikać z sytuacji, które wydarzyły się kiedyś w życiu klienta, lub są sytuacjami bieżącymi.
 • Bóle fizyczne,  które często nie mają logicznego wytłumaczenia
 • Traumy epigenetyczne – schematy działań, sytuacji, myślenia, emocji, które są szablonem
  • Rodzaj traum, który w odczuciu jest „bardzo personalny”. Mamy wrażenie, że od zawsze tak mamy, tak funkcjonujemy. To te negatywne części nas, które mamy od zawsze i myślimy, że tak jesteśmy zbudowani.
 • Odczucie utknięcia, strach przed ruszeniem i działaniem
 • Nagłe obezwładnienie typu „potrafiłam/łem to kiedyś, a teraz jakby ktoś mi umiejętności powyłączał”
 • Nielogiczne przekonania i asocjacje ciała
 • Wewnętrzny krytyk i „gadatliwa” głowa, powtarzające się negatywne myśli i schematy działania
 • Praca nad głosami – czyli przypadek “nie mogę wyciszyć głowy” (szczególnie często aktywny przy medytacjach)
 • Problemy w komunikacji z innymi, napięcia w relacjach, sprzeczki w miejscu pracy
 • Odczucia ciężkości (które często także objawia się ciężkością na ramionach) i zwlekania, gdy dochodzi do rozwoju czy pracy nad celami
 • PTSD (Post Traumatic Stress Disorder) – wyleczenie sytuacji, które zdarzyły się w dowolnym momencie życia klienta, a do dziś mają negatywny wpływ na jego funkcjonowanie
 • Odzyskiwanie pozytywnych odczuć i stanów emocjonalnych z przeszłości (tzw. Odzyskiwanie utraconego stanu szczytowego)
 • Objawy stanów depresyjnych
 • Alergie

Wszelkie pytania na temat zapisów na terapię oraz krótkiej rozmowy wstępnej proszę kierować na email: kontakt@krystianwyszomirski.com 

Referencje

Chroniczne bóle zniknęły

Dzięki Krystianowi uwolniłam trwające od lat napięciowe bóle mięśni. Chorowałam długo na nerwicę lękową. W pewnym czasie pojawiły się bóle karku, szyi i ramion. Lekarze rozkładali ręce a ja cierpiałam. Masaże pomagały na krótko a nawet praca z powięzią + terapia 1 na 1 nie dały mi oczekiwanego rezultatu. Były chwile dużo lepszego samopoczucia i ustępowania bólu, kiedy wzrastała mocno moja energia. Życie trwa dalej a tak wysoka energia nie trwa wiecznie. Kiedy się obniżała ból powracał. Niespodziewanie dowiedziałam się o nowej metodzie. Niosła dla mnie nadzieję. Psychologia subkomórkowa. Nie zastanawiałam się. Poprosiłam o sesję. 60 minut. A więc szybko i skutecznie. Ból nie wraca. Dziękuję Krystian

Renata Czajęcka

Krystian, chciałam potwierdzić, że od czasu sesji alergia nie wróciła. Wielkie dzięki za sesję na której w zasadzie można by rzec, ze przez przypadek zająłeś się moja alergią, która od dość dawna skutecznie odbierałam mi radość z normlanego funkcjonowania. Swędzące oczy, uczucie piasku w oczach, które często się pojawiało i trwało kilka dni było bardzo uciążliwe. Dodatkowo nie udało się zidentyfikować czynnika, który wprost powodował taką alergię. W trakcie sesji, kt. trwała kilkanaście minut, poczułam niesamowitą ulgę, objawy alergii najpierw się zmniejszyły a następnie całkowicie ustąpiły. I co ważne nie wracają.

Bernadeta Ziemińska

Przez dlugi czas borykałam się z uczuciem niepokoju w ciele, oraz atakami paniki. Szukałam wszędzie gdzie mogłam, aby w końcu poczuć ten spokój. Próbowałam różnych terapii i metod, aż w końcu natrafiłam na Krystiana i psychobiologię subkomorkową. Nie sądziłam że już po pierwszej sesji poczuję ten spokój- ten którego tak długo szukałam. Co więcej nie były tu potrzebne żadne łzy, czy inne nieprzyjemne emocje ,tak jak przy innych terapiach. Poprostu-Prosto, szybko i skutecznie! Dzięki Krystian!

Iwona Rzadkosz

Sesje z Krystianem poprowadzone były w przyjaznej atmosferze, czułam się bezpiecznie. Bardzo prosto i precyzyjnie odczytywał moje odczucia i jasno tłumaczył co mam zrobić. Finalnie problemy z którymi się zgłosiłam zostały wyeliminowane, czuję ulgę i spokój ☺️ Bardzo dziękuję za pomoc i czuje wdzięczność 😊

Monika Majdańska

Terapia jest świetna. Wystarczyła jedna sesja, zeby pozbyć się balastu, ktory ze mną byl chyba aż od szkoły podstawowej. Naprawdę nie spodziewałam , że jest aż tak skuteczna... Od pozytywnych efektów terapii mozna się uzależnić! Już wkrótce następna sesja...

Marzena Christoforou