Opanuj swój mózg, lęki, traumy i biznes, zanim one opanują Ciebie

Pomagam pozbyć się lęków, odzyskać swoje pozytywne jakości i poprzez wyleczenie traum, zbudować spokój. Pomagam czuć się lepiej i osiągać więcej niż kiedykolwiek – prywatnie i biznesowo.

A dodatkowo – pomagam coachom i terapeutom zbudować dochodowy biznes online i polubić marketing online.

SŁOWO O MNIE

Krystian Wyszomirski

Jestem praktykiem metody terapeutycznej Psychobiologii Subkomórkowej, przedsiębiorcą i coachem. 

Do działań zainspirowała mnie diagnoza nerwicy, lęki oraz niemalże codzienne ataki paniki i myśli, które codziennie pojawiały się w mojej głowie – z obsesją i lękami. Dziś wolny od jakichkolwiek ich naleciałości wspieram innych.

Tworzę miejsce, które wspiera rozwój osobisty, budowanie spokoju i doskonałego samopoczucia. Pomagam innym poprzez pracę z lękami, atakami paniki oraz przy odkrywaniu i budowaniu własnej kariery zawodowej. Uczę coachów i terapeutów, jak zbudować dochodowy biznes online, polubić marketing i działać skutecznie.

Zobacz jakie kursy i sposoby pracy oferuję

COACHING I SZKOLENIA

Kawiarnia Coachingu

Członkostwo dla osób, które chcą czuć się lepiej i osiągać więcej. Program, który każdego dnia dostarcza Ci narzędzia do pracy nad swoim samopoczuciem . To baza kursów, oraz dostęp do prywatnych cotygodniowych sesji coachingowych. Tak naprawdę znajdziesz tu wszystko, aby opanować swoje myśli i emocje i oczywiście, aby zacząć czuć się lepiej.

NOWOCZESNA TERAPIA

Psychobiologia Subkomórkowa

Innowacyjna terapia i metoda pracy nad traumami, blokadami oraz fundamentalną psychologią człowieka, która oparta jest o epigenetykę. Kliknij na przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Nowe wpisy na blogu

Wiem, że niektórzy czytając to zdanie z tytułu wpisu poczują ciarki, bo popełnianie błędów to ostatnie czym chcieliby się zająć. Jednak tym razem twierdzę, że to ucie

Dlaczego tak bardzo chcemy opinii innych, albo wtedy gdy ich nie chcemy – wciąż nas dotykają? W tym nagraniu opowiem Ci o tym, co zauważyłem podczas pracy z klientami co